• Služby

Služby pro nachytření domů i vašeho týmu

Využijte našich zkušeností a know-how z projektů chytrých budov i vývoje softwaru pro IoT. Poradíme vám s výběrem vhodných technologií a s realizací vašeho vysněného projektu.

sluzby-skoleni-konzultace2x

Školení a konzultace

Poznejte možnosti internetu věcí pro domy, hotely a kanceláře a vstupte do světa chytrých budov. Poradíme vám, na co se zaměřit při domácí automatizaci nebo jak vybrat správné technologie a dodavatele pro váš developerský projekt. Prvních 30 minut přitom máte zdarma.

Zjistěte víceZjistěte více

Připravujeme

mymight-projekt

Chytrý dům už od projektu

Stavíte nebo rekonstruujete a potřebujete do projektu dostat také rozvody pro automatizaci? Obraťte se na nás. Poradíme, co vše bude potřeba připravit a zanést do projektu, aby byla realizace chytré budovy bez problémů.

mymight-918

Chytré schéma zapojení rozvaděče

Pomůžeme s přípravou schématu pro zapojení hlavního rozvaděče vaší chytré budovy, které bude základem pro výrobní dokumentaci rozvaděče. Budete tak mít jistotu, že se nezapomnělo na žádný snímač ani čidlo.

pripravujeme-kabelaz2x

Dodávka kabeláže pro domácí automatizaci

Jakmile máme RH schéma a další podklady pro rozvody, společně s našimi partnery zajistíme dodávku kabeláže pro silnoproud i slaboproud.

pripravujeme-chytre-zapojeni-rozvadece2x

Dodávka hlavního domovního rozvaděče

Co jsme si naplánovali, také dodáme. Zajistíme umístění a zapojení domovního rozvaděče, a to včetně zapojení koncových prvků.

Podporujeme

Spolupracujeme s organizacemi a weby napříč ČR.