Školení a konzultace IoT

Technologie mají sloužit lidem. Jak se nenapálit při jejich výběru, připravit dobré zadání a vše správně naplánovat? S tím vám v MyMight rádi pomůžeme. Stačí si s námi domluvit konzultaci.

Domluvit termín konzultace

skole-konzultace-ilustrace2x

Využijte našich zkušeností a know-how

dsc08430

Konzultace a školení v oblasti IoT

Poznejte možnosti internetu věcí pro domy, hotely a kanceláře a vstupte do světa chytrých budov. Připravíme vás na to, abyste mohli realizovat své vlastní projekty.

know-how-22x

Produktové konzultace

Pomůžeme vám nastavit a integrovat řešení konkrétního výrobce. Naučíme vás konfiguraci produktu, údržbu a vše, co potřebujete pro úspěšnou instalaci.

mymight-856

Školení a konzultace automatizace budov

Poradíme vám, na co se zaměřit při automatizaci budov (od projektu po realizaci) a jak si vybrat technologie, výrobce i dodavatele.

dsc08514

Jak na vývoj customizovaných řešení v IoT

Náš vývojářský tým má za sebou roky zkušeností s vývojem a poradí vám, na co se při vývoji vlastních webových i mobilních IoT aplikací zaměřit a čemu se naopak vyhnout.

Kontaktujte nás

skoleni-zdarma-ilustrace2x30 minut zdarma

30 minut konzultace ZDARMA

Využijte naší možnosti poradit se o svém projektu zdarma. Vstupní půlhodinovou konzultaci zvládneme po telefonu nebo prostřednictvím videokonference a společně při ní vyřešíme, jak postupovat dál.

Domluvit konzultaci

Aplikace Myjordomus

Zapomeňte na zvláštní aplikaci pro každý senzor v domě. Jednoduše vše ovládejte z jednoho místa. Pozvěte k sobě domů Myjordoma.

Více o naší aplikaci

article-banner2x
  • Ovládání všech technologií na jednom místě
  • Vývoj a podpora aplikace v České republice
  • Zabezpečený přístup i ukládání dat
zaskolime-vas-ilustrace2xCena 900 Kčza hod. bez DPH

Zaškolíme i vás

Staňte se experty na internet věcí, chytré domy, nebo dokonce celá chytrá města. Připravíme pro vás a váš tým školení, ať jste začátečníci, nebo pokročilí, uživatelé, nebo dodavatelé řešení automatizace. Vstupte s námi do světa IoT.

Domluvit školení

Naše projekty

Máme zkušenosti s nachytřováním rodinných domů i hotelů a firem. Rozumíme potřebám domácností i developerů a žádná výzva pro nás není malá. Našim firemním klientům pomáháme zkvalitnit služby, hlavně nám ale záleží na tom, aby uživatelé budov byli spokojenější, zdravější a v bezpečí.

reference-hladke-zivotice2x

Chytrý rodinný dům 5+kk v Hladkých Životicích

Majitelé domu v Hladkých Životicích chtěli propojit svůj dům s okolním světem a různými technologiemi uvnitř domu.

Zobrazit referenci

orlova-uvod

Chytrý rodinný dům 4+1 v Orlové

Tento dům ze 70. let 20. století je důkazem toho, že chytrá domácnost nemusí být nutně novostavba.

Zobrazit referenci

Myjordomus dává technologiím společnou řeč

KNX

KNX je celosvětová norma pro řízení domů a budov, kterou se řídí už více než 95 tisíc partnerů ve 190 zemích. Každý z partnerů (mezi nimi i MyMight) musí projít procesem certifikace zaručujícím kvalitu využití KNX. Jde o tzv. sběrnicové řešení pro zajištění komunikace mezi jednotlivými prvky internetu věcí.

Moodbus TCP

Protokol pro komunikaci různých zařízení je využívaný především v průmyslu, ale postupně získává uplatnění také v domácnostech. Tento komunikační protokol je založen na architektuře master/slave, resp. klient/server a je hojně využívaný pro komunikaci s tepelnými čerpadly, rekuperačními jednotkami, meteostanicemi apod.

HDL Buspro

HDL Buspro je v dnešní době nejrozšířenějším komunikačním protokolem pro internet věcí. Právě díky němu můžeme nastavit integraci jednotlivých technologií a dát jim společnou řeč. Popularitu si získal především svojí flexibilitě a také například speciálním řešením pro hotely a penziony.

Nuki

Rakouská společnost Nuki se specializuje výhradně na vývoj systémů pro odemykání a zamykání dveří. Umožňuje nastavení sdílení přístupu, monitoring příchodů a odchodů i dalších funkcí pro domácnosti či hotely a další komerční objekty.

Domluvte si školení nebo konzultaci IoT

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám zpátky.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.