• Pro partnery

Staňte se naším partnerem

Stále více lidí dává přednost chytrým domácnostem, kancelářím, hotelům.
Tak proč toho nevyužít?

Zobrazit více

pro-partnery-ilustrace2x
Instalační firmyVyužijte rostoucí poptávky po automatizaci budov. Předáme vám veškeré know-how, abyste mohli poskytovat kompletní poradenství a samostatně realizovat projekty.
Vývojáři aplikací a výrobci hardwaru Získejte IoT platformu pro propojení hardwarových technologií a soustřeďte se na to, co je důležité – vývoj vašeho produktu.
Developeři a stavební firmyTablet na zdi chytrou budovu nedělá. Jděte do hloubky a využijte maximum toho, co vám IoT nabízí, uvnitř i vně budov.
Architekti a designéřiPosouváme pojem komfort o významný kus dál. Spojte design prostoru s nejnovějšími technologiemi pro funkční, bezpečný a pohodlný život v budovách i kolem nich.
Vzdělávací instituceUkažte svým studentům reálné technologie a naučte je využívat IoT v praxi. Díky Myjordomovi se naučí propojovat technologie nezávisle na jejich výrobci.

Proč do toho jít s námi

Řešení pro malé i velké budovy

Máme zkušenosti s automatizací v domácnostech, hotelech, kancelářích i veřejných budovách.

Podpora a školení v ČR

Jsme ryze česká firma s lokálním týmem. Máte tak jistotu technické podpory a školení v češtině a bez dlouhého čekání.

Jasná pravidla obchodu

Na začátku spolupráce si vzájemně definujeme, za jakých podmínek bude partnerství win-win situací pro obě strany.

Konkurenční výhoda

Díky nabídce služeb spojených s chytrými budovami nabídnete svým zákazníkům nové služby, čímž získáte náskok před konkurencí.

ceska-firma-ilustrace2x

Jsme česká firma

Záleží nám na tom, abychom jako země a společnost zůstávali konkurenceschopní se zahraničím a aby byla kvalita života v České republice ještě lepší, lidé zdravější a společnostvvcelku spokojenější. Toho můžeme dosáhnout jen se silnou partnerskou sítí.

Aplikace Myjordomus

Zapomeňte na zvláštní aplikaci pro každý senzor v domě. Jednoduše vše ovládejte z jednoho místa. Pozvěte k sobě domů Myjordoma.

Více o naší aplikaci

article-banner2x
  • Ovládání všech technologií na jednom místě
  • Vývoj a podpora aplikace v České republice
  • Zabezpečený přístup i ukládání dat

Působíme po celé ČR

Naši klienti jsou z celé republiky a stejně tak přivítáme mezi našimi partnery firmy z celé ČR.

skoleni-ilustrace2x

Zaškolíme vás

Poznejte možnosti Myjordoma, IoT platformy a chytrých technologií pro vaše projekty a rozšiřte svou odbornost v oblasti inteligentních budov.

Naše školení připravíme na míru vašim projektům a zkušenostem. Poradíme vám, jak technologie fungují a na co se zaměřit při automatizaci budov – od projektu po realizaci.

Mám zájem

Myjordomus dává technologiím společnou řeč

KNX

KNX je celosvětová norma pro řízení domů a budov, kterou se řídí už více než 95 tisíc partnerů ve 190 zemích. Každý z partnerů (mezi nimi i MyMight) musí projít procesem certifikace zaručujícím kvalitu využití KNX. Jde o tzv. sběrnicové řešení pro zajištění komunikace mezi jednotlivými prvky internetu věcí.

Moodbus TCP

Protokol pro komunikaci různých zařízení je využívaný především v průmyslu, ale postupně získává uplatnění také v domácnostech. Tento komunikační protokol je založen na architektuře master/slave, resp. klient/server a je hojně využívaný pro komunikaci s tepelnými čerpadly, rekuperačními jednotkami, meteostanicemi apod.

HDL Buspro

HDL Buspro je v dnešní době nejrozšířenějším komunikačním protokolem pro internet věcí. Právě díky němu můžeme nastavit integraci jednotlivých technologií a dát jim společnou řeč. Popularitu si získal především svojí flexibilitou a také například speciálním řešením pro hotely a penziony.

Nuki

Rakouská společnost Nuki se specializuje výhradně na vývoj systémů pro odemykání a zamykání dveří. Umožňuje nastavení sdílení přístupu, monitoring příchodů a odchodů i další funkce pro domácnosti či hotely a další komerční objekty.

Pojďte s námi probrat možnosti partnerství

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám zpátky.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Margarita KinskáMarketing Manager & Partnerships

602 578 255Všední dny 9:00 – 17:00

info@mymight.com

margarita-kinska-formular2x