• Myjordomus

Ovládejte budovu jednoduše a odkudkoli

Zapomeňte na zvláštní aplikaci pro každý senzor v domě. Jednoduše vše ovládejte z mobilu v jedné aplikaci. Pozvěte k sobě Myjordoma.

myjordomus-desktop
aplikace-jedna-pro-vsechno2x

Jedna aplikace pro všechno

S aplikací Myjordomus propojíte veškeré chytré prvky na jedno místo. Svůj dům, hotel nebo firmu můžete ovládat a kontrolovat jednoduše z mobilu a mít tak přehled o spotřebě energií, stavu i bezpečnosti budovy.

Přes Myjordoma můžete monitorovat a ovládat

mymight-domacnosti-osvetleni

Osvětlení

Ovládání a regulace různých světel od různých výrobců je díky Myjordomovi hračkou. Nemusíte řešit jednotlivé aplikace a omezovat se v tom, co chcete. Myjordomus propojí rozdílné konektory odlišných výrobců na jedno místo, odkud pak můžete ovládat všechna svá světla.

Kontaktujte nás

orlova-zamek

Zabezpečení

Omezení vstupu do domu nebo automatický alarm ochrání váš majetek, propojení aplikace Myjordomus s kouřovými čidly zase vaše nejbližší. Je jen na vás, jakou úroveň zabezpečení si zvolíte a jaké senzory svěříte Myjordomovi k monitorování.

Kontaktujte nás

mymight-555

Stínění a rolety

Vytáhněte automaticky venkovní rolety, když vstáváte, nebo je zatáhněte, když potřebujete soukromí. S Myjordomem můžete své rolety dokonce spárovat se světlem a hudbou a udělat si vstávání příjemnější. Je jen na vás, co svůj dům naučíte.

Kontaktujte nás

reference-topeni

Topení a klimatizace

Topení a klimatizaci můžete mít samozřejmě nastavené automaticky. S Myjordomem ale získáte možnost zapnout si topení z mobilu – třeba cestou ze zimního výletu.

Kontaktujte nás

mymight-1285

Zásuvky a spínání

Chytré zásuvky využijete uvnitř domu i na zahradě. Díky jejich přehledu v aplikaci si ušetříte hledání dálkových ovladačů a spotřebiče vypnete nebo zapnete jedním klikem. 

Kontaktujte nás

Kde se Myjordomus už používá

reference-hladke-zivotice2x

Chytrý rodinný dům 5+kk v Hladkých Životicích

Majitelé domu v Hladkých Životicích chtěli propojit svůj dům s okolním světem a různými technologiemi uvnitř domu.

Zobrazit referenci

orlova-uvod

Chytrý rodinný dům 4+1 v Orlové

Tento dům ze 70. let 20. století je důkazem toho, že chytrá domácnost nemusí být nutně novostavba.

Zobrazit referenci

Co si o Myjordomovi myslí klienti

Nejvíce se mi líbí jednoduchost ovládání a automatické scénáře, kdy se spustí více věcí najednou. Spoustu starostí nám ušetřila možnost si zkontrolovat odkudkoliv, jestli je dům zamčený. V domě žijeme už rok a neustále zjišťujeme nové a nové možnosti, jak Myjordomus využít uvnitř domu i na zahradě.

Nikola KoukalováMajitelka domuNikola Koukalová

Jak to funguje

První krok je na vás, o vše ostatní už se postaráme my.

aplikace-krok-12x
Kontaktujte nás
aplikace-krok-22x
Možnosti řešení
aplikace-krok-32x
Výběr implementátora
aplikace-krok-42x
Realizace

Chcete mít doma svého Myjordoma?

Myjordomus umí pokaždé něco jiného a přitom přesně to, co zrovna potřebujete. Napište nám krátkou zprávu, co chcete doma zautomatizovat. Ozveme se vám zpět s konkrétní nabídkou, jak vše ovládat jednoduše.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.